Skontaktuj się z nami jeśli

  • Potrzebujesz więcej informacji o ofercie Leader?

  • Nie znalazłeś punktu sprzedaży w swoim mieście lub dany punkt nie posiada wybranych przez Ciebie okularów?

  • Nie wiesz jakie okulary wybrać?

 

Zadzwoń +48 58 536 85 64

lub

Wyślij nam wiadomość!


Klikając przycisk "Wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail oraz danych osobowych przez Optykon Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie (83-110), przy ulicy St. Kard. Wyszyńskiego, pod numerem 1 w celu przekazania Tobie informacji dotyczących zapytania.

Oświadczam, iż zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest OPTYKON Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, przy ul. St. Kard. Wyszyńskiego 1, 83-110 Tczew, oraz że:


* przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (”RODO”).
* podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wysyłki katalogów;
* posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
* dane mogą być udostępniane przez OPTYKON Sp. o.o. upoważnionym na podstawie umowy powierzenia danych podmiotom trzecim w celu realizacji usługi dostarczenia zamówionych produktów
* szczegółowe informacje zawarte zostały w Polityce Prywatności.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o przedmiotowym zamówieniu na podany przeze mnie w formularzu adres e-mail.