Wyślij nam wiadomość!


Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear
Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear Okulary korekcyjne Toscanti Eyewear

Klikając przycisk "Wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail oraz danych osobowych przez Optykon Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie (83-110), przy ulicy St. Kard. Wyszyńskiego, pod numerem 1 w celu przekazania Tobie informacji dotyczących zapytania.

Oświadczam, iż zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest OPTYKON Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, przy ul. St. Kard. Wyszyńskiego 1, 83-110 Tczew, oraz że:


* przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (”RODO”).
* podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wysyłki katalogów;
* posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
* dane mogą być udostępniane przez OPTYKON Sp. o.o. upoważnionym na podstawie umowy powierzenia danych podmiotom trzecim w celu realizacji usługi dostarczenia zamówionych produktów
* szczegółowe informacje zawarte zostały w Polityce Prywatności.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o przedmiotowym zamówieniu na podany przeze mnie w formularzu adres e-mail.